Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

KUBIAK NIERUCHOMOŚCI

ul. Tadeusza Kościuszki 48/12 Pruszków

Mapa

602 646...

602 646 181

22 758 69 12

22 728 89 81

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Chcesz sprzedać nieruchomość?

13

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia KUBIAK NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

1 990 000 zł221 m² 9 004,52 zł/m²

Katarzyna Symon

Katarzyna Symon

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jabłonna gmina Legionowo, ok. 1,5 km od centrum miasta. Do sprzedaży nieruchomość zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej z 2000r., trzy...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 401 m² 498,93 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brwinów ul. Wygonowa - do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana, narożna, o powierzchni 1401 m2 i przybliżonych wymiarach 34,5m x 42m,...

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł201,59 m² 7 589,66 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Nowa Wieś ul. Główna, gm. Michałowice, powiat pruszkowski - do sprzedaży solidnie wybudowany budynek mieszkalny jednorodzinny z lokalem...

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52,70 m² 14 041,75 zł/m²

Agnieszka Niedziółka

Agnieszka Niedziółka

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Doskonałe jako inwestycja oraz na własne cele mieszkaniowe ! Pruszków centrum os. Przy Pałacu ul. B. Prusa 35 - do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 52,70m2...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł82,82 m² 13 885,53 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pruszków ul. Lipowa 47 - około 7 minut spacerem do stacji kolejki wkd Pruszków - 25 minut do centrum Warszawy. *** 3 pokoje *** 2 łazienki *** taras ***...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 589 m² 111,17 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** R E Z E R W A C J A *** Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski - do sprzedaży działka budowlana 3589m2...

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł89 m² 13 988,76 zł/m²

Katarzyna Symon

Katarzyna Symon

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie Z ogrodem I tarasem pruszków, ul. Marii skłodowskiej - curie Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni rozkładowe...

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł38 m² 15 394,74 zł/m²

Agnieszka Niedziółka

Agnieszka Niedziółka

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 ! Warszawa ursus/centrum. Usytuowane na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym, ogrodzonym bloku...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł115,58 m² 8 219,42 zł/m²

Katarzyna Symon

Katarzyna Symon

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% oraz nie ponosi kosztów pośrednictwa. Link do nagrania; https:/youtu.be/eKKXrdiJnQw?feature=shared Osiedle tworzone...

Szczegóły ogłoszenia

3 693 340 zł9 982 m² 370 zł/m²

Krzysztof Pryziński

Krzysztof Pryziński

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kajetany, gm. Nadarzyn - oferuję do sprzedania kompleks 10 działek budowlanych o łącznej powierzchni netto 9982m2. Sprzedaż tylko w całości!...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł19,90 m² 100,50 zł/m²

Agnieszka Niedziółka

Agnieszka Niedziółka

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa w formie najmu okazjonalnego ! Pruszków ul. Piękna - do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie 19,90m2 w stanie bardzo dobrym. Drugie piętro...

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł72 m² 12 347,22 zł/m²

Katarzyna Symon

Katarzyna Symon

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone przy Rondzie Wiatraczna, przy ul. Igańskiej. Mieszkanie z dużym potencjałem, wymaga remontu....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł115,58 m² 8 089,63 zł/m²

Katarzyna Symon

Katarzyna Symon

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35,41 m² 73,43 zł/m²

Agnieszka Niedziółka

Agnieszka Niedziółka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa W trybie najmu okazjonalnego ! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35,41 m2, w budynku z 2018r., w Centrum Pruszkowa - os....

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł59,70 m² 10 217,76 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

***r E Z E R W A C J A *** Pruszków os. Staszica ul. Dębowa 4 - do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2....

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł21 600 m² 25,93 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Górki gm. Puszcza Mariańska powiat żyrardowski - do sprzedaży działka o powierzchni 21.600m2 i wymiarach 33m x 663m, o przeznaczeniu...

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł48,40 m² 11 322,31 zł/m²

Agnieszka Niedziółka

Agnieszka Niedziółka

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie w Pruszkowie na os. Staszica, ul. Jasna. To 48,4 m2 z potencjałem, idealne dla inwestora lub młodej pary. Doskonały układ pomieszczeń...

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł55,40 m² 10 631,77 zł/m²

Agnieszka Niedziółka

Agnieszka Niedziółka

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,4 m2 w Pruszkowie na osiedlu B. Prusa. Drugie piętro w budynku z cegły z 1999r. Wystawa okien...

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,51 m² 13 675,02 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pruszków centrum ul. Daszyńskiego - wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie 43,51 m2 w stanie idealnym w kamienicy po renowacji ! 5 min pieszo od stacji...

Szczegóły ogłoszenia

63,33 zł/m²150 m² 9 500 zł

Katarzyna Symon

Katarzyna Symon

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dwukondygnacyjny lokal biurowo - usługowy o powierzchni 150 m2 w centrum Ożarowa Mazowieckiego. Można wynająć całość lub każde...

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

Katarzyna Symon

Katarzyna Symon

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Sprzedam lokal wolnostojący Mokotów w obrębie osiedla Sielce. Na sprzedaż oferuję lokal własnościowy, wolnostojący o powierzchni 49 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł85,80 m² 12 703,96 zł/m²

Krzysztof Pryziński

Krzysztof Pryziński

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:784 m²

Nowa Wieś gm. Michałowice - znakomita propozycja i alternatywa: zamiast mieszkania z ogródkiem polecam - na działce 784m2 dom po modernizacji...

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł201 m² 3 955,22 zł/m²

Małgorzata Popławska

Małgorzata Popławska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 170 m , położony na przestronnej działce 1336 m w Milanówku. Nieruchomość znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 821 m² 329,49 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pruszków Żbików ul. Jana Nowaka - Jeziorańskiego - ok. 1 km od wjazdu na A2 - do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1821m2, objęta mpzp....

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł4 300 m² 130 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gąba gm. Mszczonów powiat żyrardowski - do sprzedaży 6 sąsiadujących ze sobą działek budowlanych o powierzchniach: 1750 m2, 1602 m2, 1603 m2, 1602...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł9 296 m² 91,44 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zaręby, gm. Żabia Wola - polecam: 694 855 385. Do sprzedania teren o powierzchni łącznie 9296 m2 z wytyczonymi geodezyjnymi punktami granicznymi....

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł241,60 m² 5 376,66 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Żelechów, gmina Żabia Wola, powiat grodziski - do sprzedaży wolnostojący, gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny na dużej działce, pięknie...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Pruszków, osiedle "lipowa art" - do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 48 m2, w stanie idealnym, wyposażone jak na zdjęciach....

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł76,50 m² 6 078,43 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:520 m²

Pruszków Malichy ul. Pęcicka róg ul. Strumykowej, 500 m od kolejki wkd Malichy (ok. 20 min do centrum Warszawy) - do sprzedaży narożna nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł90 m² 9 666,67 zł/m²

Katarzyna Symon

Katarzyna Symon

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Osowiec komfort, cisza i świetna lokalizacja! Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

644 467 zł31 300 m² 20,59 zł/m²

Małgorzata Popławska

Małgorzata Popławska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne klasy III B; IV; IV A; IV B; V; i VI w miejscowości Śladów obręb Tułowice, gmina Brochów o łącznej...

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł702 m² 1 049,86 zł/m²

Katarzyna Symon

Katarzyna Symon

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana na sprzedaż Piastów (północna część) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 702 m , położona w północnej...

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł32,30 m² 13 869,97 zł/m²

Agnieszka Niedziółka

Agnieszka Niedziółka

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, o powierzchni 32,30 m2 w Pruszkowie, na osiedlu Staszica. Usytuowane na czwartym...

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²

Katarzyna Symon

Katarzyna Symon

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka Raszyn, ul. Jaworskiego Oferuję do wynajęcia połowę bliźniaka o powierzchni 115 m , położoną w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł64,70 m² 11 746,52 zł/m²

Małgorzata Popławska

Małgorzata Popławska

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Żbikowska w Piastowie po północnej stronie miasta. Do sprzedaży funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

26 399 790 zł293 331 m² 90 zł/m²

Małgorzata Popławska

Małgorzata Popławska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania grunt inwestycyjny w Ogrodzieńcu w powiecie zawierciańskim w woj. Śląskim o powierzchni 29, 3331ha. z rozpoczętą...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł55,61 m² 15 195,11 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pruszków ul. Armii Krajowej - do sprzedaży wyjątkowy apartament 55,61m2 z przynależnym tarasem 54,80m2, komórką lokatorską oraz podziemnym miejscem...

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł1 602 m² 861,42 zł/m²

Dorota Karwowska

Dorota Karwowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Granica k. Komorowa gm. Michałowice - do sprzedaży piękna działka budowlana o powierzchni 1602m2 pod zabudowę mieszkaniową - wśród zabudowy...

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł80,60 m² 12 965,26 zł/m²

Katarzyna Symon

Katarzyna Symon

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwupoziomowy apartament z 2019 roku w Centrum Milanówka. Mieszkanie 80,6m2 usytuowane na drugim piętrze (z windą). Lokal składa się...

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 121 m² 325,60 zł/m²

Agnieszka Niedziółka

Agnieszka Niedziółka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stara Wieś, gm. Nadarzyn - do sprzedania działka gruntu o powierzchni 1 121 m2 i wymiarach 34m przy ulicy na 36m głębokości. Działka płaska,...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • ...
  • Następna
Zamknij